سوالات متداول

 • قبل پرواز به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

  کلیه مسافران پروازهای داخلی می بایست یک ساعت و نیم قبل از ساعت پرواز در فرودگاه حضور داشته باشند و برای گرفتن کارت پرواز به کانتر پذیرش مراجعه نمایند. سی دقیقه قبل از پرواز کانتر بسته خواهد شد و مسافر, جامانده محسوب خواهد شد شرکت هواپیمایی کارون مسئولیتی در قبال مسافر جامانده نخواهد داشت و مسافر مذکور در پروازهای بعدی در اولویت لیست انتظار قرارخواهد گرفت

 • قوانین پرواز برای خانم های باردار چیست؟

  بارداری اول تا انتهای هفته 36 و مهر پزشک متخصص زنان و زایمان ،بارداری دوم تا انتهای هفته 32 و تشخیص پزشک و مهر و تاریخ.در صورت وجود هرگونه عارضه پزشکی در دوران بارداری مانند سن و ... نامه تایید پزشک متخصص

 • میزان بار مجاز در پرواز چقدر است؟

  میزان مجاز بار به کلاس پرواز و کلاس نرخی بلیط بستگی دارد. هنگام خرید آنلاین بلیط هواپیما می‌توانید میزان بار مجاز را در اطلاعات بلیط ببینید. طبیعی است که اگر میزان بارتان بیش از حد مجاز باشد، باید جریمه پرداخت کنید.

 • ورود اقلام غیر مجاز در پرواز چیست؟

  اشیای نوک تیز اعم از تیغ ، چاقو ، شمشیر ، قیچی و ...کالاهای ورزشی اعم از تیروکمان ، تخته اسکی ، اجزای تفنگ ها ، اسلحه .ابزار آلات اعم از تبر ، تیشه ، آچار .اقلام دفاع شخصی اعم از مواد شیمیایی ناتوان کننده ، وسایل شوک یا گیج کننده و سایر اقلام مخاطره آمیز که امنیت پرواز را به خطر بیاندازد.

 • پس از خرید بلیت، امکان تغییر نام و نام خانوادگی وجود دارد؟

  در پرواز داخلی یا خارجی، امکان تغییر نام و نام خانوادگی در بلیط سیستمی وجود ندارد.

 • شرایط استرداد بلیت چگونه است؟

  انصراف مسافر به هر دلیل از پرواز مشمول جریمه می باشد و میزان جریمه با توجه به کلاس نرخی بلیت متغیر خواهد بود. مسافر می تواند در منوی اصلی وب سایت گزینه پیگیری و استرداد را انتخاب و با پر کردن اطلاعات ، درخواست خود را ارسال نماید و وجه پس از کسر جریمه بصورت آنلاین به مسافر برگشت داده خواهد شد.

 • شرایط خرید بلیت نوزاد

  زیر هفت روز و مادر کودک،با رعایت پذیرش بیمار و نامه ی پزشک.